Już w najbliższą środę, 16 maja 2018 r., o godz. 13.00 w Kinie Charlie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach V Łódzkich Senioraliów. Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu „Katyń. Ostatni Świadek” (reż. Piotr Szkopiak), która będzie połączona z dyskusją, prowadzoną przez dra Wojciecha Marciniaka (Instytut Historii Uniwersytetu Łódzkiego).

V Łódzkie Senioralia to cykl wydarzeń związanych z edukacją, zdrowiem, kulturą, aktywnością fizyczną oraz szeroko pojętą aktywnością osób starszych. Celem inicjatywy jest promocja działań i projektów proseniorskich, zachęcanie seniorów do podejmowania aktywnego stylu życia, wskazanie miejsc, w których osoby 60+ mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Wstęp dla seniorów: 12 zł / bilet na jeden film;
Seniorzy z Miejską Kartą Seniora (biała): 10 zł / bilet na jeden film.