Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w inauguracji roku akademickiego 2018/2019 na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UŁ. Uroczystość rozpocznie się 28 września 2018 r. o godzinie 9.00 w auli im. prof. W. Szuberta, przy ul. W. Lindleya 3/5 w Łodzi.

Szczególnie miło będzie nam powitać tych, którzy podczas ceremonii zostaną przyjęci w poczet studentów. Pamiętajcie, że Wasza obecność jest niezbędna, aby dopełnić formalności!

Zapraszamy również wszystkich nauczycieli akademickich, studentów i doktorantów, a także wszystkich pracowników uczelni.

Przybądźmy tłumnie, rozwiejmy resztki trwogi pierwszoroczniaków. Pełni serdeczności zaprośmy ich w progi naszego Wydziału 😉