W dniach 17 – 18 września 2018 r. odbyło się w Łodzi V spotkanie Forum Edukatorów Archiwalnych pt. „Konkursy w działalności edukacyjnej archiwów”. W wydarzeniu wzięło udział około 60 uczestników z Polski, byli to głównie archiwiści i edukatorzy z różnego typu archiwów – państwowych, wyodrębnionych, uczelnianych, kościelnych, społecznych, IPN, pracownicy ośrodków uniwersyteckich kształcących archiwistów, dydaktycy i edukatorzy z innych instytucji kultury.

Organizatorami byli: Sekcja Edukacji Archiwalnej Stowarzyszenia Archiwistów Polskich we współpracy z Wydziałem Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego, Archiwum Państwowe w Łodzi i Oddział Łódzki Instytutu Pamięci Narodowej.

Dzis zamieszczamy kilka migawek z relacji, niebawem więcej do czytania i oglądania

Kategorie: AktualnościRelacje