W Uniwersytecie Łódzkim trwają obecnie prace nad opracowaniem Poradnika naukowca. Jego celem jest wspieranie badaczy UŁ poprzez przybliżenie rozwiązań, które mogą poprawić widoczność i zwiększyć cytowalność monografii oraz artykułów naukowych ich autorstwa.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 22 marca 2021 r.

Poradnik naukowca będzie kompleksowym przewodnikiem udostępnianym przez różne jednostki Uniwersytetu Łódzkiego. Pierwsza jego część opracowana przez BUŁ dostępna jest już w Bazie wiedzy pracownika.

Przed opracowaniem kolejnych części chcielibyśmy poznać Państwa potrzeby w zakresie upowszechniania wyników własnych badań, przygotowania tekstów do publikacji oraz samego procesu publikowania. Dlatego też opracowaliśmy krótki kwestionariusz ankiety, który pozwoli Państwu wygodnie i szybko przekazać nam niezbędne informacje. Zebrane dzięki niemu wnioski pomogą stworzyć wiarygodne i użyteczne źródło informacji dla badaczy naszej uczelni.

Kategorie: Aktualności