Wydział Filozoficzno-Historyczny Uniwersytetu Łódzkiego

90-219 Łódź ul. A. Kamińskiego 27a tel. 48 42 635 43 31

Ogłoszenie - doktoranci

Szanowni Państwo

W okresie od 15 października 2011 do 30 czerwca 2012 placówka nasza zamierza uruchomić kursy języka angielskiego w wymiarze 60 godzin w semestrze (łącznie 120 godzin) dla doktorantów, którzy zobowiązani są przedłożyć dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego.

Uruchomiona grupa finansowana będzie przez uczestników po preferencyjnych cenach i tak:

Koszt 1 godziny lekcyjnej przy 10 słuchaczach wynosić będzie 6 zł tj. 720 zł za kurs 2 semestry

Koszt 1 godziny lekcyjnej przy 12 słuchaczach i więcej wynosić będzie 5 zł tj. 600 zł za kurs 2 semestry.

Płatność może być dokonywana w ratach osobno za każdy semestr.

Szczegółowych informacji udziela mgr Magdalena Dworakowska prowadząca zajęcia Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zachęcamy doktorantów  do uczestnictwa w zajęciach.

Studium Języków Obcych UŁ

Stanisław Hibner