Przedstawiamy propozycję ubezpieczenia NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) dla pracowników Uniwersytetu Łódzkiego na rok akademicki 2020/2021. Roczna składka ubezpieczenia w tym zakresie wynosi 35 zł, 50 zł lub 105 zł (w zależności od wybranego wariantu). Ubezpieczenie można zawrzeć wyłącznie poprzez stronę internetową www.nnw-studentow.pl i opłacenie składki do dnia 15 grudnia 2020 r. (decyduje wpływ składki na konto).

Spełnienie tych warunków powoduje, że ubezpieczenie zawarte jest na cały rok akademicki, czyli na okres 01.10.2020-30.09.2021 r. Natomiast zapłata składki po dniu 15 grudnia 2020 r. skutkuje zawarciem umowy ubezpieczenia od daty jej zaksięgowania na koncie.

Uwaga: w tym roku w dalszym ciągu istnieje możliwość ubezpieczenia wraz z pracownikami ich współmałżonków/partnerów (składka taka sama jak w przypadku pracownika UŁ).